Nieuws

After intro borrel

Het schooljaar is deze week weer begonnen. De eerstejaars hebben hun eerste lessen erop zitten, en ook de meerderejaars zijn weer druk bezig met school en stage. Om het schooljaar lekker te beginnen organiseert SV Passie deze week weer hun eerste borrel: de AFTER INTRO. Deze borrel zal plaats vinden in BAR2 en je kunt je nog inschrijven! Daar zullen we dansen op de leukste nieuwe hitjes en hoop ik jullie tofste blauwe outfit te mogen spotten. Het mooiste van alles: de entree is GRATIS :) Dat doet onze studentenrekeningen natuurlijk altijd goed. 

Ter info: natuurlijk zullen we proosten en elkaar weer terugzien na de introductie van de eerstejaars, maar ook meerderejaars zijn natuurlijk van harte welkom om deze nieuwe aanwas aan leden te leren kennen!

Ik kijk er alvast naar uit en zie jullie donderdag!

Liefs,

Lisa

Secretaris bestuur SV Passie

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen